Forsiden

Forum

Dagens blokkfløyte



Gale Fysikere Synger For Fred



Risk

Hjernevask

The battle of the big room

Skvuppfestivalen
skvuppedia
Dette er den fineste logoen jeg kunne få til på mitt budsjett
Human-Etisk Forbund

Skvuppfestivalen Tirsdag 8.6.10 16:05

Jeg jobber for tiden med den første Skvuppfestivalen. Festivalen vil holde sted i posebyen den 13.-15. august. Fredag 13. er min 30-årsdag så da blir første festivaldag bursdagsfeiringen min. Da blir det blokkfløytekonsert med gjesteopptredener. Istedenfor Slash with friends, blir det Skvupp with friends. Brølet har takket ja til å synge på festivalen, det er mulig de skal spille denne dagen. Fredagen kommer til å være et lukket arrangement der man må være invitert for å få delta.

Lørdagen kommer til å være mer åpen, da blir det 20-års aldersgrense. Her spiller en amputert utgave av Gale Fysikere Synger For Fred (uten gitarist), samt det nystartede bandet Opplysningsrock. Opplysningsrock er sterke tilhengere av det etablerte samfunnssystemet og synger sanger som forklarer hvorfor det er viktig å følge normene som de til enhver tid styrende myndighetene gir oss.

Søndagen blir det arrangert riskturnering der vinneren får en "fruktkurv".

Jeg har snakket med flere band som stiller seg positivt. Ønsker du å bidra til å synge eller spille instrument til blokkfløyta mi på fredag? Ønsker du å bidra med eget band på lørdag? Ta kontakt! Fordel om innslaget ikke er spesielt selvhøytidelig.

Dette blir bra!
Yngve





 

Overskrift:
Navn:

Tekst:

Referanse:

122844

eksterne besøkende

Siste innlegg:
Skvuppedia -.
'folkens' -iostejn
kina -iostejn

Siste svar:
RE: RE: Været -Yngve
RE: Været -trude
RE: RE: Pent Brukt Brud -Yngve
RE: Pent Brukt Brud -Ørjan Moen
Multevin? -MuKuMe
RE: Fra bagatell til helvete -Yngve
Kirsebærvin -iostejn
RE: Layout er fiksa -Yngve
RE: RE: RE: RE: RE: test -iostejn
RE: RE: RE: RE: test -Yngve

Lengste tråder
Lang tråd [161]
Vinprosjektet [129]
Direktesendt rapport fra skvup [49]
Dagens blokkfløyte [42]
Hvilken vei skal dorullen heng [31]
flaskekrymping [23]
Varme og arbeid [21]
Mew til Roskilde! [21]
Så måtte det skje [21]
Søt [19]
Darwindagen 2009 [17]
Telt? [14]
Groggy [14]
Om kjærlighetserklæringer [14]
Tigging [13]
diskusjonen utarter seg. [13]
RISK på bord [12]
Nytt på nytt [12]
Roskildebillett [12]
Jørgen ny musikksjef for Quart [11]